Telekomunikace

High Tech výrobci agresivně sledují společná řešení a zaměřují se na integraci a efektivitu dodavatelského řetězce. Společnosti, které řídí, vyrábí a distribuují nové inovace na trh, rychleji získávají konkurenční výhodu, když se jejich výrobky rychle opotřebují. Pokud se chtějí udržet na špici musí expandovat na nové trhy, automatizovat jejich dodavatelské řetězce a snížit provozní náklady.

Obchodní spolupráce High Tech společnostíSEEBURGER je řešením. Poskytuje jednotnou platformu pro integraci systémů, která přispívá ke snížení provozních nákladů, ke zvýšení automatizace obchodního partnera a ke zlepšení celkové spokojenosti zákazníků.

 

 

 

Společnost SEEBURGER se v této oblasti díky svým produktům mimo jiné zaměřuje i na podporu:

Systém řízení objednávek  - v odvětví založeném na efektivitě jsou nasazovány uzpůsobená webová portálová řešení a B2B procesy, které umožňují zákazníkům flexibilitu při zadávání objednávek. Kompletní řešení pak musí být schopno přijímat i objednávky od všech různých elektronických zdrojů s možností validace dat.

Globalizace – High Tech výrobci mají možnost rozšířit své výrobní a prodejní strategie na nové trhy včetně Číny a Indie.

Proces integrace – High Tech společnosti zaujaly vedoucí postavení na trhu, neboť využívají proces integrace prostřednictvím RosettaNet standardu.

Interní výměna dat - společnosti s více obchodními jednotkami potřebují interní metodiku a architekturu pro distribuci dat, aby mohly včas reagovat na výkyvy poptávky na trhu a koordinovat tyto informace s výrobními nebo obchodními plány.

Viditelnost výrobku a redukce zásob - Ve snaze být lepší než konkurence, High Tech společnosti potřebují přesný přehled o surovinách, hotových výrobcích a celkových aktivech.

Řešení musí obsahovat funkce pro:

  •  Seznam maloobchodních výrobků
  •  Spolupráci na plánování, prognozování a doplňování zásob
  •  Sledování zpráv
  •  Radio-frekvenční identifikaci RFID

100% integrace partnerů - Organizace musí mít flexibilní podmínky pro automatizaci obchodních vztahů s jejich dodavatelským řetězcem bez ohledu na jejich technické schopnosti. To zahrnuje EDI, XML, CIDX, webové služby, webové portály, konektivitu a podmínky pro efektivní zpracování psaných dokumentů a faxů.

SEEBURGER řešení integrace:

SEEBURGER Business Integration Server (BIS) je nejkomplexnější a nákladově nejefektivnější řešení v oblasti integračních platforem. Bylo navrženo speciálně pro snížení administrativních nákladů a pro urychlení obchodních procesů díky automatizaci obchodních vztahů v rámci celého dodavatelského řetězce. Jedná se o jediné middleware řešení umožňující 100% integraci aplikací v rámci organizace, ale i obchodních partnerů, včetně menších zákazníků a dodavatelů, kteří stále „podnikají na papíře“.

Výměna dokumentů a systémová integrace - SEEBURGER dodává jedinou platformu zabezpečující EAI (integrace podnikových aplikací), B2B (výměna strukturovaných dat s obchodními partnery – EDI) a integraci obchodních partnerů, kteří zatím nemají žádné řešení pro elektronickou výměnu dat.

Transformace dat a ověřování - SEEBURGER dodává řešení pro ověření dat a jejich nahrazování prostřednictvím cross-referencí.

Business Process Management - SEEBURGER systém pomáhá řešit a optimalizovat podnikové procesy a workflow.

Monitoring obchodních procesů - SEEBURGER poskytuje komplexní sadu řešení pro vizualizaci probíhajících obchodních procesů a reakci na případné změny.

Digitalizace dokumentů a vytěžování dat – SEEBURGER je připravený automatizovat zpracování a vytěžování dat dokumentů v papírové podobě, včetně dokumentů zaslaných faxem, prostřednictvím kombinace systémů rozpoznávání textu, umělé inteligence, ověření dat a zpracování výjimek, které výrazně snižuje potřebu manuálního zadávání dat nebo korekce.

RFID: Data Management - nástroj pro správu RFID dat, značek a hardwaru a integraci dat.

Business Process Outsourcing - SEEBURGER je připravený navrhnout, implementovat, hostovat a spravovat celý systém infrastruktury integračního řešení.
 

cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás