Profil společnosti

Vše se mění, vyvíjí, plyne...

Svět hledá stále dokonalejší výrobky, kvalitnější služby v kratších termínech – vše za nižší ceny, pokud možno s použitím technologií šetrných k životnímu prostředí. Tento stav věcí nemusí být pro Vás překážkou, může se stát naopak konkurenční výhodou, dokážete-li toho plně využít.

Jednou z cest zvýšení konkurenceschopnosti Vaší firmy je zavedení nové inovativní technologie, která firmu zvýhodní oproti konkurenci.

Tým odborníků společnosti Viscon pracuje na tom, aby se tento stav změnil a přínosné objevy a poznatky došly k uplatnění.

Využijte příležitosti a kontaktujte nás, společně s Vámi uskutečníme Váš projekt.

O společnosti

VISCON HOLDING a.s. je konzultační a softwarová společnost zajišťující služby v oblasti rozvoje obchodního potenciálu svých klientů. Zaměřuje se na dodávky komplexních IT řešení. Specializuje se na řešení podnikové komunikace, elektronické fakturace, systémové integrace, bezpečné výměny a archivace elektronických dat, atd.

Pomáháme firmám při vyhledávání a rozvoji nových obchodních příležitostí. Díky uplatnění nejnovších technologických postupů do praxe dochází k výraznímu zkvalitnění poskytovaných služeb, úspoře nákladů apod. Hlavním přínosem naší činnosti je zvýšení konkurenceschopnosti firem našich klientů na trhu.

Jak pracujeme

Naše služby zajištujeme prostřednictvím několika hlavních zdrojů:

  •  vlastními zaměstnanci společnosti
  • externí vysoce odborní specialisté pečlivě vybraní pro každou oblast
  • specializované partnerské společnosti

Z hlediska složení týmu disponujeme odborníky, kteří jsou specialisté jak na lokální trhy v rámci Evropské Unie, tak na ostatních kontinentech.

Díky dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem našich spolupracovníků zajišťujeme vysokou úroveň poskytovaných služeb.

zastoupení společnosti

Zastoupení společnosti

rychlý kontakt

Tel.: +420 222 365 246
napište nám
cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás