Energetika a komunální služby

Energetické a komunální společnosti vyhledávají sjednocení operací v duchu deregulace, vzestup spolupráce podniků a konzistentní tržní fluktuaci. Koordinace činnosti mezi různými obchodními partnery po celém světě je stále větší výzvou, které se dá dosáhnout efektivní integrací současných systémů.

SEEBURGER je řešením. Poskytuje jednotnou platformu pro integraci systémů, která přispívá ke snížení provozních nákladů, k efektivnějšímu využití zdrojů, a ke zlepšení celkové spokojenosti zákazníků.

Společnost SEEBURGER se v této oblasti díky svým produktům mimo jiné konkrétně zaměřuje na:

Systém řízení objednávek: v odvětví založeném na efektivitě jsou nasazovány uzpůsobená webová portálová řešení a B2B procesy, které umožňují zákazníkům flexibilitu při zadávání objednávek. Kompletní řešení pak musí být schopno přijímat i objednávky od všech různých elektronických zdrojů s možností validace dat.

Fakturace – Energetické a komunální podniky neustále dohlíží na procesní řízení obchodu, proces fakturace zlepšuje automatizace elektronického obchodování díky naší platformě.

Integrace trhu – Energetické a komunální společnosti stále hledají na trhu možnosti zlepšení prodeje a zprostředkování obchodu.

Proces integrace - Energetické společnosti, zejména v ropném a plynárenském sektoru, se ujaly vedení v implementaci více než jen základní výměny EDI dokumentů. Vedoucí společnosti na trhu plně využívají výhod procesu integrace pomocí standardu PIDX.
Interní distribuce dat: společnosti s více obchodními jednotkami potřebují interní metodiku a architekturu pro distribuci dat, aby mohly včas reagovat na výkyvy poptávky na trhu a koordinovat tyto informace s výrobními nebo obchodními plány.

100% integrace partnerů - Organizace musí mít flexibilní podmínky pro automatizaci obchodních vztahů s jejich dodavatelským řetězcem bez ohledu na jejich technické schopnosti. To zahrnuje EDI, XML, CIDX, webové služby, webové portály, síťovou konektivitu a podmínky pro efektivní zpracování psaných dokumentů a faxů.

SEEBURGER řešení integrace:

SEEBURGER Business Integration Server (BIS) je nejkomplexnější a nákladově nejefektivnější řešení v oblasti integračních platforem. Bylo navrženo speciálně pro snížení administrativních nákladů a pro urychlení obchodních procesů díky automatizaci obchodních vztahů v rámci celého dodavatelského řetězce. Jedná se o jediné middleware řešení umožňující 100% integraci aplikací v rámci organizace, ale i obchodních partnerů, včetně menších zákazníků a dodavatelů, kteří stále „podnikají na papíře“.

Výměna dokumentů a systémová integrace - SEEBURGER dodává jedinou platformu zabezpečující EAI (integrace podnikových aplikací), B2B (výměna strukturovaných dat s obchodními partnery – EDI) a integraci obchodních partnerů, kteří zatím nemají žádné řešení pro elektronickou výměnu dat.

Transformace dat a ověřování - SEEBURGER dodává řešení pro ověření dat a jejich nahrazování prostřednictvím cross-referencí.

Business Process Management - SEEBURGER systém pomáhá řešit a optimalizovat podnikové procesy a workflow.

Monitoring obchodních procesů - SEEBURGER poskytuje komplexní sadu řešení pro vizualizaci probíhajících obchodních procesů a reakci na případné změny.

Digitalizace dokumentů a vytěžování dat – SEEBURGER je připravený automatizovat zpracování a vytěžování dat dokumentů v papírové podobě, včetně dokumentů zaslaných faxem, prostřednictvím kombinace systémů rozpoznávání textu, umělé inteligence, ověření dat a zpracování výjimek, které výrazně snižuje potřebu manuálního zadávání dat nebo korekce.

RFID: Data Management - nástroj pro správu RFID dat, značek a hardwaru a integraci dat

Business Process Outsourcing - SEEBURGER je připravený navrhnout, implementovat, hostovat a spravovat celý systém infrastruktury integračního řešení.

zastoupení společnosti

Zastoupení společnosti

rychlý kontakt

Tel.: +420 222 365 246
napište nám
cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás