Systémová integrace EDI a EAI

Systémová integrace se stará o propojení různých softwarových systémů společnosti a jejích obchodních partnerů v jeden fungující celek. Cílem je, aby tento celek pracoval co možná nejefektivněji, podle definovaného schématu. Základem systémové integrace je účelně navržená infrastruktura zaměřená na podporu procesů výměny informací mezi jednotlivými systémy v rámci společnosti EAI, ale v rámci B2B komunikace pro standardizovanou výměnu dat EDI.

Snížené náklady na zpracování dokumentů

díky elektronické automatizaci, které eliminuje manuální zadávání dat.

Integrační platforma BIS 6 (Business Integration Server) společnosti SEEBURGER je nejkomplexnější a nejefektivnější integrační platforma ve svém oboru. Je navržena pro snížení administrativních nákladů a urychlení obchodních procesů díky automatizaci obchodních vztahů v celém dodavatelském řetězci.

Snížení zásob

a s tím spojené výhody cashflow.

Možnosti propojení systémů EAI a EDI přes integrační platformu BIS

Integrační platforma BIS umožňuje 100% integraci v rámci organizace, jednotlivých aplikací a obchodních partnerů, včetně menších zákazníků a dodavatelů a i těch, kteří stále ještě využívají “papírovou komunikaci“.

 

 

 Výhody:

 • Snížené náklady na zpracování dokumentů díky elektronické automatizaci, které eliminuje manuální zadávání dat, vhodné i pro menší obchodní partnery.
 • Snížení nákladů na správu a údržbu

  jednotlivých systémů, díky centrálnímu řešení optimalizující propojení jednotlivých procesů.
 • Optimální sdílení firemních informací podle definovaných požadavků díky integračnímu řešení propojujícímu všechny informační systémy.
 • Snížení zásob a s tím spojené výhody cashflow.
 • Rychlejší zpracování transakcí a odstranění nedostatků vzniklých manuálním zadáváním dat.
 • Kratší dodací lhůty a rychlejší uvádění produktů na trh je možné díky zrychlenému přístupu k informacím všem členům dodavatelského řetězce.

Kratší dodací lhůty a rychlejší uvádění produktů na trh

díky zrychlenému přístupu k informacím všem členům dodavatelského řetězce.
 • Snížení nákladů na správu, údržbu jednotlivých systémů, díky centrálnímu řešení optimalizujícímu propojení jednotlivých systémů.
 • Zvýšení bezpečnosti dat a zlepšený monitoring systémové výměny informací, které sledují výměnu dat mezi jednotlivými systémy a možnosti zabezpečené komunikace a kompletního logování.

Unikátní vlastnosti a schopnosti BIS:

 • Digitalizace papírových dokumentů, dokumentů prostřednictvím kombinace technologie OCR, umělé inteligence, ověřování dat atd., umožňuje snížení manuálního zadávání dat.
 • Jednotná struktura platformy zajišťuje kompatibilitu, vytváří společné pracovní prostředí a zjednodušuje údržbu v celém dodavatelském řetězci.
 • Snížení nákladů na integraci je dosaženo prostřednictvím širokého spektra procesů, která jsou přizpůsobena různým průmyslovým odvětvím a B2B/EDI standardům, což vede k rychlejším návratům investic, včetně podpory tisíců průmyslových specifických procesů a šablon, rozsáhlé knihovny adaptérů, a rychlé implementaci procesů.
 • BIS možnosti připojení pro menší obchodní partnery:
 • Business e-mail nabízí obousměrnou interaktivní e-mailovou integraci, která automaticky převede přednakonfigurovaný zaslaný e-mail do dokumentů XML.
 • Web formulář / Portál umožňuje elektronickou výměnu dat prostřednictvím webového prohlížeče s automatickým generováním upozornění, čárových kódů a dalších dokumentů.
   

 

cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás