Standardizovaná EDI řešení

Standardizovaná EDI řešení vychází z dlouhodobých zkušeností společnosti SEEBURGER v různých odvětvích s uplatněním EDI - elektronické komunikace, jako jsou například:

Automobilový průmysl / Maloobchod / Energetika
Implementace těchto řešení probíhá základní definicí požadavku zákazníka na typ komunikace s určitým partnerem, volbou typu obchodních procesů (např. objednávky / odvolávky, plány dodávek, dodací listy, faktury a další.) a způsob napojení na ERP systém zákazníka.

Zákazník pak již jen zajistí nezbytnou součinnost při nastavení komunikace s ERP systémem a zbytek implementace EDI řešení je zajištěn společností VISCON HOLDING s využitím standardního řešení SEEBURER, založeném na integračním systému BIS6.

EDI standardní řešení SEEBURGER
Standard EDI solution
Vždy obsahují veškeré komponenty pro standardní procesy v daném odvětví:
  • Komunikační kanály (OFTP, OFTP2, IMAP/POP3/SMTP, X.400, AS2 - Drummond Certified …)
  • Formáty partnerských zprávy (VDA, EDIFACT, ODETTE, ANSI X12..)
  • Formáty ERP systému (INHOUSE flatfile, vč. SAP IDOC, XML..)
  • Napojení na EPR systém (hotfolder, ERP konektory, např. SAP R/3 IDOC Adapter)
  • Monitoring systém pro uživatele – Message tracking možností sledování kompletního procesu v rámci EDI řešení.

Standardní EDI řešení má automaticky nastaveny veškeré zmíněné moduly bez jakékoliv potřeby programování specifických funkcí. Celá implementace probíhá pouze v rámci konfigurace systému a jeho procesů. Administrace systému je prováděna přes tzv. Front End, který umožňuje kompletní správu systému a detailní monitoring systému i vzdálených přístupem. Pro uživatele, kteří potřebují sledovat jednotlivé procesy, vč. jejich stavu a náhledu zpráv v základních částech procesu je dostupný webový portál systému Message Tracking.

 

zastoupení společnosti

Zastoupení společnosti

rychlý kontakt

Tel.: +420 222 365 246
napište nám
cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás