Řízená výměna dokumentů MFT

Dnes jsou důležité a důvěrné firemní informace přenášeny v rámci společností, ale i mimo ně, jako přílohy běžných e-mailů nebo v rámci sdílených adresářů. Existuje velké riziko, že se tato data dostanou do rukou neoprávněné osoby. Mnoho společností přesto nemá stanovena bezpečnostní pravidla pro přenos citlivých dat a tímto se vystavují riziku zneužití ve smyslu obchodního tajemství nebo porušení zákonů.

Poptáváte ucelené systémy pro bezpečný, auditovaný a řízený přenos
dat mezi uživateli uvnitř i mimo společnost a chcete se vyhnout riziku zneužití důvěrných informací? Máme pro vás řešení:

SEEBURGER MFT (Managed File Transfer) standardně obsahuje funkce zabezpečeného a šifrovaného přenosu, navázání přenosu při přerušení spojení nebo monitoring celého procesu přenosu dat.

SEEBURGER MFT je samostatný modul SEEBURGER Business Integration Suite (BIS) a plně kompatibilní se skupinou produktů pro přenos a konverzi dat (EDI, B2B) a integraci podnikových aplikací (EAI).

Výhody MFT:

  • Nejvyšší úroveň zabezpečení – Šifrování komunikačního kanálu i přenášených dat pro pravidelné či náhodné datové přenosy.
  • Kontrola souladu s pravidly - Ověření, monitorování a reporting přenosu zpráv, souborů a transakcí mezi systémy, aplikacemi nebo databázemi.
  • Široké pokrytí a neomezený objem vyměňovaných dokumentů - Malé či velké soubory, strukturované nebo nestrukturované, interní a externí převody, automatizované systémy nebo systémy vyžadující lidskou spolupráci.
  • Efektivní implementace snižující provozní náklady - Standardní implementační balíčky s předkonfigurovanými komponenty a minimální potřebou přizpůsobení pro rychlé začlenění do systému.
  • Bezproblémová integrace s B2B procesy - Jednotná platforma pro B2B procesy a MFT řešení poskytuje bezproblémovou integraci těchto procesů.

SEEBURGER MFT nabízí řešení ve třech oblastech:

  • Systém – systém - sdílené aplikace (prodejní místa a pokladny, vzdálené sklady, dávkové importy a exporty dat)
  • Systém – člověk - objemné nebo kritické informace (CAD/CAM, marketingové soubory a grafiky, návody, ceníky, skladové zásoby, faktury, výplatní pásky)
  • Člověk – člověk - důvěrné informace (jakékoliv obchodní a finanční informace, personální a osobní údaje, vývoj a výzkum)

Tři oblasti SEEBURGER MTF řešení
 

zastoupení společnosti

Zastoupení společnosti

rychlý kontakt

Tel.: +420 222 365 246
napište nám
cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás