Chemický průmysl

Chemický průmysl je komplexní trh zamořený širokou sítí distribučních partnerů, rostoucími globálními cenovými tlaky a stále klesající životností produktů. Díky těmto obchodním přínosům, je chemický průmysl zaměřen na automatizaci distribuce informací mezi obchodními partnery.

Společnost SEEBURGER se v této oblasti díky svým produktům mimo jiné zaměřuje i na podporu:

Systém řízení objednávek: v odvětví založeném na efektivitě jsou nasazována uzpůsobená webová portálová řešení a B2B procesy, která umožňují zákazníkům flexibilitu při zadávání objednávek. Kompletní řešení pak musí být schopno přijímat i objednávky od všech různých elektronických zdrojů s možností validace dat.

Integrace trhu - Chemický průmysl definuje koordinaci trhu, a proto kompletní řešení musí umět jednoduše komunikovat s takovým trhem jako je např. Elemica.

Proces integrace- Chemické společnosti s vedoucím postavením na trhu plně využívají výhody procesu integrace pomocí standardu CIDX.

Interní výměna dat: společnosti s více obchodními jednotkami potřebují interní metodiku a architekturu pro distribuci dat, aby mohly včas reagovat na výkyvy poptávky na trhu a koordinovat tyto informace s výrobními nebo obchodními plány.

Viditelnost výrobku a redukce zásob - Ve snaze zůstat konkurenceschopné, chemické společnosti potřebují přesnou viditelnost jejich zásob a finálních výrobků. Řešení musí obsahovat funkce pro:

  • Prodejci spravovaný inventář
  • Spolupráci na plánování, prognozování a doplňování zásob
  • Sledování zpráv
  • Radio-frekvenční identifikaci RFID

100% integrace partnerů - Organizace musí mít flexibilní podmínky pro automatizaci obchodních vztahů s jejich dodavatelským řetězcem bez ohledu na jejich technické schopnosti. To zahrnuje EDI, XML, CIDX, webové služby a portály, konektivitu a podmínky pro efektivní zpracování psaných dokumentů a faxů.

SEEBURGER řešení integrace:

SEEBURGER Business Integration Server (BIS) je nejkomplexnější a nákladově nejefektivnější řešení v oblasti integračních platforem. Bylo navrženo speciálně pro snížení administrativních nákladů a pro urychlení obchodních procesů díky automatizaci obchodních vztahů v rámci celého dodavatelského řetězce. Jedná se o jediné middleware řešení umožňující 100% integraci aplikací v rámci organizace, ale i obchodních partnerů, včetně menších zákazníků a dodavatelů, kteří stále „podnikají na papíře“.

Výměna dokumentů a systémová integrace - SEEBURGER dodává jedinou platformu zabezpečující EAI (integrace podnikových aplikací), B2B (výměna strukturovaných dat s obchodními partnery – EDI) a integraci obchodních partnerů, kteří zatím nemají žádné řešení pro elektronickou výměnu dat.

Transformace dat a ověřování - SEEBURGER dodává řešení pro ověření dat a jejich nahrazování prostřednictvím cross-referencí.

Business Process Management - SEEBURGER systém pomáhá řešit a optimalizovat podnikové procesy a workflow.

Monitoring obchodních procesů - SEEBURGER poskytuje komplexní sadu řešení pro vizualizaci probíhajících obchodních procesů a reakci na případné změny.

Digitalizace dokumentů a vytěžování dat – SEEBURGER je připravený automatizovat zpracování a vytěžování dat dokumentů v papírové podobě, včetně dokumentů zaslaných faxem, prostřednictvím kombinace systémů rozpoznávání textu, umělé inteligence, ověření dat a zpracování výjimek, které výrazně snižuje potřebu manuálního zadávání dat nebo korekce.

RFID: Data Management - nástroj pro správu RFID dat, značek a hardwaru a integraci dat

Business Process Outsourcing - SEEBURGER je připravený navrhnout, implementovat, hostovat a spravovat celý systém infrastruktury integračního řešení.

zastoupení společnosti

Zastoupení společnosti

rychlý kontakt

Tel.: +420 222 365 246
napište nám
cz en
Úvod Mapa stránky Kontaktujte nás